Proje Detayları

* 2012 yılından bu yana Türkiye'nin 81 iline okul Öncesi ingilizce eğitim olanağı sunmak için kuruldu.

 

* 2013 yılında Okul öncesi öğretmenlerine yönelik e-learning tabanlı  "British Kids Certified Training"  eğitimleri başladı.Bu ; Gelişim psikolojisine en hakim öğretmen olan Okul öncesi öğretmenlerimizi Çift Dilli  Okul öncesi  öğretmenine evrilmesiydi..

 

* 2014 yılında British Kids Publishing - Okul Öncesi ingilizce yayınevimiz kuruldu.Marka Kullanım hakları dağıtımı  ve British Kids Okul Öncesi İngilizce Portalı açıldı.

 

* 2015 -2018 yılları arasında Kreş ve Anaokullarının kendi tabela isimlerine dokunmadan sadece İngilizce Eğitim Modüllerini franchise etmeye başlandı.Bu süreç 2020 de de devam etmektedir.

 

* 2019 yılında British Kids Publishing yapısı altında kendi  basımevi kuruldu.

 

* 2020 yılında Çok koşan , Çok Terleyen Anaokulu ve Kreşlere imtiyazlı ortaklık adı altında bölge Müdürlükleri verilmesinin önü açıldı. Taş yerinde ağırdır diyerek bu süreç devam etmektedir.

 

* 2020 yılında tüm okul öncesi yayın serilerimiz yüksek bilgi modelleme teknolojisi olan Augmented Realty 'e geçmiştir. Satın aldığınız tüm yayın içeriklerinde ki görsel ve işitsel animasyonlara Google Play Store dan British Kids isimli Android uygulamamızı yükleyerek ulaşabilirsiniz.

 

* 2021 yılında da Tüm Türkiye okul öncesi kreş ve anaokullarına British kids isim hakkı imtiyazı vermeye devam etmektedir.

Bilgileri

Projeye Git

Paylaş


Diğer Projelerimiz